Zawody Strzeleckie o Puchar Rektora Akademii Zamojskiej

Hubert Lachowicz zwyciężył w rywalizacji indywidualnej, a drużyna „Mechanika” zajęła 3 miejsce w Zawodach Strzeleckich o Puchar Rektora Akademii Zamojskiej. Zawody odbyły się 29 marca 2023r. na strzelnicy ZSS „Twierdza”. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn, naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas mundurowych: Jakub Gabryel i Miłosz Cieniuch z klasy 2A oraz Hubert Lachowicz i Michał Huk z klasy 1AW Oddziału Przygotowania Wojskowego. Uczestnicy strzelali z broni: pistolet Glock 9 mm, karabin bocznego zapłonu AR 15 M4 oraz karabin centralnego zapłonu Akms. Zdobyte w wyniku strzelań punkty składały się na ich dorobek indywidualny oraz drużynowy.

Serdecznie gratulujemy Hubertowi złotego medalu i pucharu Rektora AZ oraz całej naszej drużynie brązowego medalu.

Życzymy kolejnych sukcesów!