XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Półfinały mistrzostw odbyły się  w formie testu online w zespołach dwuosobowych dnia 8.03.2024 r. w godz. 12:00 – 13:30 na platformie:

Wzięliśmy udział w 7 kategoriach, w których najlepsi w naszej szkole okazali się:

• Młody Instalator LPG – Kacper Leśniak 2D, Igor Wapniarski 2D
  • Młody Detailer – Konrad Mazur 3A, Szymon Szostakiewicz 3D, Kacper Bohach 4D, Michał Szykuła 4D
  • Młody Mechanik – Miłosz Pac 2E, Dominik Tomaszewski 2E
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych – Miłosz Pac 2E, Dominik Tomaszewski 2E
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych – Konrad Mazur 3A, Szymon Szostakiewicz 3D
  • Młody Mechanik Motocyklowy – Kamil Pieńkosz 4D, Bartłomiej Pietrykowski 4D

Akcje specjalne to szansa, zwłaszcza dla młodych mechaników, na edukację z różnych obszarów motoryzacji i wiedza często wykraczająca poza szkolne programy.
Najlepsi okazali się:

• Akcja Filtracja – Michał Kania 2D, Rafał Naworol 2D
  • Moje Neo – Kamil Pieńkosz 4D, Bartłomiej Pietrykowski 4D
  • ORLEN OIL Card – Kamil Pieńkosz 4D, Bartłomiej Pietrykowski 4D
  • Zaangażowani w części – Michał Kania 2D, Rafał Naworol 2D, Kacper Leśniak 2D, Igor Wapniarski 2D

Gratulacje dla wszystkich, a zwłaszcza zwycięzców! 👏👏👏

15 marca poznaliśmy finalistów XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2024. Liczba uczniów, którzy wzięli udział w OMM2024 wyniosła aż 12466.

Z naszej szkoły w kategorii Młody Mechanik Motocyklowy do wielkiego finału w Poznaniu zakwalifikowali się Kamil Pieńkosz i Bartłomiej Pietrykowski z klasy 4D technikum pojazdów samochodowych.

Wielkie gratulacje!👏👏👏