XII Ogólnopolski Finał Mistrzostw Mechaników – Poznań

Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w wydarzeniu Akademii Młodego Mechanika – XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Uczniowie klasy trzeciej w zawodzie technik pojazdów samochodowych Kamil Pieńkosz i Bartłomiej Pietrykowski awansowali do wielkiego finału, w którym wzięli udział najlepsi z najlepszych. Nasza drużyna rozwiązywała zadania w kategorii Młody Mechanik Motocyklowy. Wykonywali z wielkim zaangażowaniem czynności obsługowe, naprawcze i diagnostyczne współpracując z najlepszymi firmami o światowej renomie. Nasi pasjonaci włożyli wiele pracy i serca, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Zaprezentowali dużą wiedzę, którą wzbogacili o nowe doświadczenie. Godnie reprezentowali naszą szkołę na arenie ogólnopolskiej. Byli wśród nas „Kajto”,  „poczciwy Krzychu” oraz Grzegorz i Karol Duda. Zapraszamy do obejrzenia galerii i liczniejszego udziału w przyszłym roku.
Naprawdę warto próbować 🙂