Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Natalia Biela uczennica kl. 4FG Technikum Nr 2 (czteroletniego technikum na podbudowie gimnazjum) oraz Jakub Kardasz uczeń kl. 3A Technikum Nr 2 (pięcioletniego technikum na podbudowie szkoły podstawowej) dnia 20 lutego 2023 r. uczestniczyli w uroczystości wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023, która odbyła się w „Sali Błękitnej” Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest jednemu uczniowi z każdej szkoły średniej kończącej się maturą, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!