Jakub Kardasz laureatem i stypendystą IV edycji Programu

„Lider wiedzy i ochrony środowiska”

16 grudnia 2022 r.  w Starostwie Powiatowym  w Tomaszowie Lubelskim  odbyło się ogłoszenie wyników konkursu organizowanego  przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie.

W uroczystej gali wzięli udział Prezes  Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie Pan Grzegorz Grzywaczewski, starosta tomaszowski Henryk Karwan oraz przedstawiciele Zamojskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie Pani Dyrektor Monika Żur oraz Pani Wizytator Barbara Krawczyk.

To już trzeci laureat z naszej szkoły. W tym roku został nim uczeń klasy 3 A Jakub Kardasz. Ucznia w realizacji zadań określonych w regulaminie wspierała Pani Bożena Witkowska- opiekun dydaktyczny.

Gratulujemy serdecznie!

Link do relacji Panoramy Lubelskiej: