I Regionalny Konkurs Mechaniczny Rozstrzygnięty

W etapie szkolnym, który się odbył 16.02.2024 r. wzięło udział 25 uczniów. Do wyboru były dwie grupy tematyczne, w pierwszej pojazdy samochodowe, a w drugiej obrabiarki skrawające. Nasi uczniowie wzięli udział w I grupie dotyczącej pojazdów samochodowych.

Komisja Szkolna wyłoniła trzech najlepszych.

Zostali nimi: Grzegorz Chołody kl. 3D, Konrad Mazur kl. 3A i Kamil Pieńkosz kl. 4D.

Etap finałowy konkursu przeprowadzono 11 marca 2024 r. pod nadzorem Uczelnianej Komisji Konkursowej powołanej przez Dyrektora Instytutu Mechaniki i Budowy Maszyn Akademii Zamojskiej. W finałowym etapie pierwsze miejsce zajął Kamil Pieńkosz z kl. 4D z naszej szkoły. Laureat otrzymał dyplom i praktyczną nagrodę rzeczową oraz zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej na kierunki prowadzone przez Wydział Techniczno – Informatyczny Akademii Zamojskiej.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu! 👏👏👏

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat konkursu: