Finał Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego

27 maja 2023 roku odbył się finał Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego organizowanego przez WORD Zamość. Uczestnicy turnieju musieli wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale też praktyczną związaną z motoryzacją. Oto konkurencje, w których zmagali się zawodnicy: test z przepisów ruchu drogowego, jazda sprawnościowa motorem – tor przeszkód, jazda sprawnościowa samochodem oraz pierwsza pomoc przedmedyczna. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn ze szkół ponadpodstawowych z terenu województwa lubelskiego. W klasyfikacji końcowej uczniowie naszej szkoły Kamil Pieńkosz z klasy 3D, Kacper Bohacz z klasy 3D i Paweł Kawa z 4DG zajęli pierwsze miejsce! 🙂 drugie miejsce zajął Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego w Okszowie, a trzecie Zespól Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. Ponadto najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Pieńkosz. Serdeczne gratulacje! 🙂