Biegi listopadowe

W piątek 10 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Biegach Listopadowych”. Rynek Wielki w Zamościu gościł w tym dniu biegaczy ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Nasi zawodnicy startowali w dwóch kategoriach: bieg na 1200 metrów chłopców z roczników 2005/2006 i bieg na 1200 metrów chłopców z roczników 2007/2008.

Najlepiej z „naszych” zaprezentowali się: Marcin Matwij z 3b i Hubert Buczak z 3D, którzy zajęli odpowiednio 5 i 6 miejsce.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i gratulujemy zwycięzcom.

ZSP nr 2 w Zamościu reprezentowali: Hubert Buczak, Kamil Masłowski, Maciej Nowicki – 3D, Antoni Mazur, Jakub Cyc, Krzysztof Surmacz, Bartłomiej Ratyna – 2F, Mateusz Habza, Szymon Muzyczuk – 2b, Marcin Matwij – 3b, Jakub Kiersztyn i Szymon Pitak – 2AW.